(044) 490 63 33; (096) 690 33 33; au.mtr%40mtr

(044) 490 63 33; (096) 690 33 33; au.mtr%40mtr

Національний оператор зовнішньої реклами

Група компаній "РТМ-Україна" має власний інвентар і працює в усіх сегментах Out-of-Home медіа: Outdoor, Indoor & Transit Advertising.

Illustration

Вирішення комунікаційних завдань клієнта інструментами медійного планування (OTS, GRP, Reach, Frequency), аналіз рекламних кампаній.
Підбір адресних програм менеджерами Комерційного департаменту, підтримка юристів і Договірного відділу, всеукраїнська логістична служба та моніторинг якості експонування Департаментом контролінгу.

  • Лідер ринку цифрової зовнішньої реклами

  • Оператор магістральних рекламних арок

Наша історія

2001-2005

Початок. РТМ — Реклама на Транспорті та Магістралях

Лютий 2001 р. — створення ТОВ "РТМ-Україна", головної компанії майбутньої Групи. Розпочато проект встановлення рекламних конструкцій на залізничних вокзалах країни.
Восени 2001 р. «РТМ-Україна» встановила в Києві перші кілька щитів 3х6 м, що стало початком будівництва компанією власної всеукраїнської рекламної мережі.
2002. Розпочата активна кампанія по збільшенню власної мережі "РТМ-Україна" шляхом придбання активів діючих операторів зовнішньої реклами.
2003. "РТМ-Україна" розширює свою мережу новим середнім міським форматом, встановивши у Києві, Миколаєві та Харкові мережу сучасних пілонів 1,5х3 м. Також реалізовано амбітний і ризикований проект, успішність якого перевершила всі очікування: встановлена лінійка щитів 8х4 м на трасі Київ-Бориспіль.
2004. Запущено новий за ідеологією і форматом проект — мережа тролів 1х5 м, яка покрила Київ понад 1200 площин. Для реалізації проекту в Групі "РТМ-Україна" створена дочірня компанія «Аутдор-Альянс», яка стає оператором № 1 у сегменті реклами на тролах.
2005. Створена компанія «Аутдор Україна» для реалізації нового для ринку проекту — покриття головних автомобільних магістралей мережею рекламних арок великого формату. «Аутдор Україна» експлуатує 77 конструкцій «Арка», що несуть 154 рекламні площини 3х18 м.

2006-2010

Перші роки. Розширення рекламної мережі

2006. «РТМ-Україна» розширює свою присутність у Донецьку шляхом купівлі мережі локального оператора «Укрспецреклама», у Харкові — компанії «Крафт», у Миколаєві — компанії «Сігма Спорт Інвест».
Лютий 2007. Купівлею активів оператора ТОВ «Рекламне агентство «Емсі Груп» «РТМ-Україна» збільшує кількість своїх рекламних поверхонь і займає 3-тє місце на ринку зовнішньої реклами України.
Листопад 2007. Компанія збільшила мережу носіїв в Чернігівському регіоні шляхом купівлі локального оператора компанії "Реклама та Друк".
2008. «РТМ-Україна» розширює свою присутність на півдні країни, ставши акціонером однієї з провідних компаній в Одесі — РА «Сіті» — і додавши до своєї адресної програми 325 площин сіті-формату і 58 бек-лайтів.Старт проекту установки міських вуличних меблів в Одесі став початком розвитку нового напрямку діяльності «РТМ-Україна» — реалізація комплексних проектів благоустрою міст.
2009. Частка рекламних площин «РТМ-Україна» серед загальної кількості рекламних носіїв зросла до 8 %. Компанія є 3-м оператором зовнішньої реклами країни за кількістю інвентарю і найбільшим національним оператором.
2010. Завершено 2-річний проект з оснащення центральних вулиць Одеси сучасними функціональними і стильними вуличними меблями. В рамках проекту встановлено нові зупинки міського транспорту, лави та ліхтарі в парках, міський годинник, сіті-лайти та скроли.

2011-2017

Зрілість. Нові рекламні формати, локації і благоустрій міст

2011. «РТМ-Україна» анонсує розвиток нового аутдор-формату — європейського middle. Конструкції 2х3 м із внутрішнім підсвічуванням, сюжети в них прокручуються (скролл-системи). Вони гармонійно вписуються в міське середовище і супроводжуються сателітами у вигляді лінійки вуличних меблів. 
Березень 2012. «РТМ-Україна» стала переможцем конкурсу на право розміщення елементів благоустрою у Харкові. Згідно з рішенням міськвиконкому, компанія інсталює зупинкові павільйони на ділянках 10 вулиць і магістралей міста.
Травень 2012. Реалізований проект із розміщення реклами в терміналі «А» Міжнародного аеропорту «КИЇВ» (Жуляни). «РТМ-Україна» — переможець тендеру з вибору єдиного рекламного оператора в Аеропорту і, згідно з контрактом, встановила 90 рекламних конструкцій різних форматів, комплекс indoor-реклами з 24 сучасних LED-екранів.
2013. Одна з головних вулиць Вінниці, проспект Коцюбинського, прикрашений сучасною світлодіодною ілюмінацією, яку на замовлення «РТМ-Україна» виготовила австрійська компанія «MK ILLIMINATION». Нове освітлення — частина проекту комплексного благоустрою вулиць міста новими рекламними носіями сіті-формату (сіті-лайти, скролли, зупинки транспорту). Проект продовжується на інших вулицях Вінниці у 2014 р.
2014. Завершено черговий етап комплексного благоустрою центральних вулиць Вінниці зупинками міського транспорту. Над пішохідною частиною вулиці Пирогова інстальовано унікальну ілюмінацію з 10 фігур, що повторюють мотиви «Птахи» і «Люди». Ілюмінація створена на основі енергозберігаючих технологій і споживає не більше електроенергії, ніж 2 ліхтаря.
Жовтень 2015. Реалізований пілотний проект благоустрою території в Білій Церкві: 2 зупинки міського транспорту обладнані автоматом для поповнення рахунків і безкоштовним Wi-Fi, інформаційна афішна тумба і архітектурне підсвічування колонади і сходів у сквері на вул. Леваневського.
Грудень 2015. Завершено роботи з благоустрою в Харкові: змонтовано 3 павільйони очікування транспорту на Московському проспекті, 5 павільйонів на вул. Клочківській, 12 інформаційних панелей формату 3х6 м і 22 світлодіодних мотиви «Зірка» на опорах освітлення вздовж Московського проспекту.
Січень 2016. «РТМ-Україна» припинила експлуатацію рекламного формату тролів (1х5 м) в Києві, знявши всі свої рекламні поверхні до 1 лютого 2016. Завершено 12-річний успішний проект. Рішення прийнято у рамках робіт із впорядкування зовнішньої реклами в Києві, що має на меті зменшення її кількості та забезпечення європейських принципів розвитку.
Травень 2017. Соціальна ініціатива. Навесні одеському парку "Меморіал 411-ї батареї" необхідні нові лави. Компанія профінансувала виготовлення лавочок і подарувала їх Одесі

2018-2021

Сучасність. Ера цифрової зовнішньої реклами

Лютий 2018. Дочірня компанія "РТМ Діджитал" вивела на ринок новий продукт: Digital Network Panel. Найперша цифрова рекламна мережа створена в Міжнародному аеропорті "Київ" імені Ігоря Сікорського, де "РТМ-Україна" є єдиною офіційною рекламною компанією. Це 25 сучасних професійних 4K панелей, комп'ютери та мережеве обладнання, які організовано в DNP аеропорту.
Травень 2018. На бульварі Тараса Шевченка в Києві відкрито першу в Україні медіагалерею цифрової зовнішньої реклами. З червня 2018 року DNP Boulevard повністю введений в експлуатацію і транслює нашим клієнтам сучасну українську цифрову рекламу.
Вересень 2018. Нове слово в зовнішній рекламі Києва — Digital City Board (цифровий сітіборд). На вулицях Києва з'явилися цифрові панелі середнього міського формату Digital Outdoor-реклами.
Січень 2019. З початку року "РТМ-Україна" та її дочірня компанія "РТМ Діджитал" поповнили свої київські цифрові мережі новими рекламними конструкціями. Тепер наші цифрові мережі зовнішньої реклами в Києві складаються з 89 цифрових панелей: DNP Бульвар - 32 панелі; DNP KYIV CityBoard_01 - 35 панелей; DNP KYIV CityCenter - 22 панелі.
Березень 2019. "РТМ-Україна" запустила найпершу в Україні мережу цифрової зовнішньої реклами на Київському пасажирському залізничному вокзалі. Ми маємо 7 цифрових панелей, ефективно розташованих на головній точці в Центральному залі, вестибюлі та Південному терміналі.
Вересень 2019. Відкрито новий напрямок діяльності "РТМ-Діджитал" — Digital Events. З цього часу ми надаємо послуги оренди LED-екранів для підтримки ваших заходів у цифровому візуальному форматі. 
Березень-квітень 2020. Протягом весняних місяців, які постраждали від кризи COVID-19, "РТМ-Україна" зробила свою регіональну мережу DNP більшою та сильнішою, додавши до неї нові рекламні носії в деяких нових містах, як-от Івано-Франківськ, Херсон, Харків, Одеса та ін.
Жовтень, 2020. Наразі DNP Regional має повністю сформований рекламний пакет, що забезпечує розміщення цифрової зовнішньої реклами у 17 містах України на 69 рекламних панелях. Перший фасадний цифровий рекламний екран встановлений компанією "РТМ Діджитал" та її партнером у Києві.
Березень 2021. На діджитал-панелях "РТМ Діджитал" з'являється Індекс якості повітря.
Квітень 2021. Ми продовжуємо встановлення цифрових рекламних панелей, переважно великих форматів, нова мережа у Києві отримала назву DNP Maxi.

2022-2024

Воєнний час. Нові виклики для України та українського бізнесу

Лютий 2022. З початком повномасштабної російської агресії проти України компанія розміщує соціально значущі сюжети на цифрових і класичних носіях зовнішньої реклами. Поступово відновлюючи бізнес, ми робимо свій внесок у стабілізацію і розвиток економіки України.
Травень 2023. Колектив "РТМ-Україна" отримав подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Вважаємо це відзнакою усього ринку зовнішньої реклами, який робить посильний вклад у підтримку українського суспільства.
Грудень 2023. ТОВ "РТМ-Україна" отримала відзнаку від Всеукраїнської рекламної коаліції на честь 10-річчя членства у цьому професійному об'єднанні рекламістів. Пишаємося і продовжуємо роботу на рекламному ринку України
Січень 2024. "РТМ-Україна" і компанія BigMedia стали партнерами із продажу зовнішньої реклами. У 2024 році оренда площин "РТМ-Україна" відбувається через платформу BigMedia Assistant

ЗАМОВИТИ РЕКЛАМУ

Зв'яжіться з нами за наведеними нижче контактами або лишіть запит у формі зворотного зв'язку

Адреса

03028, Україна, Київ, вул. Горяна, 2-Б

Робочі години

Понеділок-П'ятниця: 10.00-18.00

Контакти

(044) 490 63 33au.mtr%40mtr

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше.

Can't send form.

Please try again later.