(044) 490 63 33; (096) 690 33 33; au.mtr%40mtr

(044) 490 63 33; (096) 690 33 33; au.mtr%40mtr

Національний оператор зовнішньої реклами

Група компаній "РТМ-Україна" має власний інвентар і працює в усіх сегментах Out-of-Home медіа: Outdoor, Indoor & Transit Advertising.

Illustration

Вирішення комунікаційних завдань клієнта інструментами медійного планування (OTS, GRP, Reach, Frequency), аналіз рекламних кампаній.
Підбір адресних програм менеджерами Комерційного департаменту, підтримка юристів і Договірного відділу, всеукраїнська логістична служба та моніторинг якості експонування Департаментом контролінгу.

  • Лідер ринку цифрової зовнішньої реклами

  • Оператор магістральних рекламних арок

  • Надаємо послуги з оренди цифрових екранів і візуального супроводу івентів

Наші клієнти

Зовнішня реклама є доступною для бізнесу будь-якого розміру. ТОВ "РТМ-Україна" працює з підприємствами малого, середнього та великого бізнесу, нашими клієнтами є українські рекламні агенції та міжнародні рекламні групи.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Наша команда

Illustration

Олег Невельчук

Генеральний директор Групи компаній

Засновник компанії, яка за понад 20 років успішної роботи зросла в Групу «РТМ-Україна», безумовний лідер і ментор. Вирішує стратегічні питання розвитку Групи

Illustration

Валерій Філіпчук

Директор ТОВ "РТМ-Україна"

В компанії з 2002. З 2004 — директор «РТМ-Медіа» (баїнг). З 2007 — директор «РТМ-Україна». Забезпечує ефективну роботу компанії

Illustration

Олег Волошин

Директор ТОВ "Техногруп"

Стояв біля витоків "РТМ-Україна", працює з початку її заснування. З нуля створив сервіс, наразі є директором сервісної компанії "Техногруп"

Illustration

Василь Ратушний

Директор ТОВ "Аутдор Україна"

Очолює компанію, що розвиває напрямок реклами на магістральних арках, розташованих на автошляхах України. В «РТМ-Україна» — з 2001

Illustration

Тетяна Соломенко

Комерційна директорка

З 2006 р. у компанії. Очолювала Відділ медіапланування та баїнгу. З 2016 р. є Комерційним директором ТОВ "РТМ-Україна"

Illustration

Алла Павлова

Директорка департаменту аналітики

Прийшла в компанію у 2006 р. на позицію менеджера Відділу продажів, за 2 роки очолила Відділ. Наразі керує Аналітичним департаментом

Illustration

Тетяна Куценко

Директорка відділу медіапланування

Понад 20 років у зовнішній рекламі. Керувала продажами, набором великих адресних програм і баїнгом, очолювала Відділ контролінгу

Illustration

Тетяна Денисюк

PR-директорка

Понад 18 років у PR. Працювала в агентстві і на стороні клієнта. Відповідає за ефективні зовнішні та внутрішні комунікації компанії

Наша історія

2001-2005

Початок. РТМ — Реклама на Транспорті і Магістралях

Лютий 2001 р. — створення ТОВ "РТМ-Україна", головної компанії майбутньої Групи. Розпочато проект встановлення рекламних конструкцій на залізничних вокзалах країни.
Восени 2001 р. «РТМ-Україна» встановила в Києві перші кілька щитів 3х6 м, що стало початком будівництва компанією власної всеукраїнської рекламної мережі.
2002. Розпочата активна кампанія по збільшенню власної мережі "РТМ-Україна" шляхом придбання активів діючих операторів зовнішньої реклами.
2003. "РТМ-Україна" розширює свою мережу новим середнім міським форматом, встановивши у Києві, Миколаєві та Харкові мережу сучасних пілонів 1,5х3 м. Також реалізовано амбітний і ризикований проект, успішність якого перевершила всі очікування: встановлена лінійка щитів 8х4 м на трасі Київ-Бориспіль.
2004. Запущено новий за ідеологією і форматом проект — мережа тролів 1х5 м, яка покрила Київ понад 1200 площин. Для реалізації проекту в Групі "РТМ-Україна" створена дочірня компанія «Аутдор-Альянс», яка стає оператором № 1 у сегменті реклами на тролах.
2005. Створена компанія «Аутдор Україна» для реалізації нового для ринку проекту — покриття головних автомобільних магістралей мережею рекламних арок великого формату. «Аутдор Україна» експлуатує 77 конструкцій «Арка», що несуть 154 рекламні площини 3х18 м.

2006-2010

Перші роки. Розширення рекламної мережі

2006. «РТМ-Україна» розширює свою присутність у Донецьку шляхом купівлі мережі локального оператора «Укрспецреклама», у Харкові — компанії «Крафт», у Миколаєві — компанії «Сігма Спорт Інвест».
Лютий 2007. Купівлею активів оператора ТОВ «Рекламне агентство «Емсі Груп» «РТМ-Україна» збільшує кількість своїх рекламних поверхонь і займає 3-тє місце на ринку зовнішньої реклами України.
Листопад 2007. Компанія збільшила мережу носіїв в Чернігівському регіоні шляхом купівлі локального оператора компанії "Реклама та Друк".
2008. «РТМ-Україна» розширює свою присутність на півдні країни, ставши акціонером однієї з провідних компаній в Одесі — РА «Сіті» — і додавши до своєї адресної програми 325 площин сіті-формату і 58 бек-лайтів.Старт проекту установки міських вуличних меблів в Одесі став початком розвитку нового напрямку діяльності «РТМ-Україна» — реалізація комплексних проектів благоустрою міст.
2009. Частка рекламних площин «РТМ-Україна» серед загальної кількості рекламних носіїв зросла до 8 %. Компанія є 3-м оператором зовнішньої реклами країни за кількістю інвентарю і найбільшим національним оператором.
2010. Завершено 2-річний проект з оснащення центральних вулиць Одеси сучасними функціональними і стильними вуличними меблями. В рамках проекту встановлено нові зупинки міського транспорту, лави та ліхтарі в парках, міський годинник, сіті-лайти та скроли.

2011-2017

Зрілість. Нові рекламні формати, локації і благоустрій міст

2011. «РТМ-Україна» анонсує розвиток нового аутдор-формату — європейського middle. Конструкції 2х3 м із внутрішнім підсвічуванням, сюжети в них прокручуються (скролл-системи). Вони гармонійно вписуються в міське середовище і супроводжуються сателітами у вигляді лінійки вуличних меблів. 
Березень 2012. «РТМ-Україна» стала переможцем конкурсу на право розміщення елементів благоустрою у Харкові. Згідно з рішенням міськвиконкому, компанія інсталює зупинкові павільйони на ділянках 10 вулиць і магістралей міста.
Травень 2012. Реалізований проект із розміщення реклами в терміналі «А» Міжнародного аеропорту «КИЇВ» (Жуляни). «РТМ-Україна» — переможець тендеру з вибору єдиного рекламного оператора в Аеропорту і, згідно з контрактом, встановила 90 рекламних конструкцій різних форматів, комплекс indoor-реклами з 24 сучасних LED-екранів.
2013. Одна з головних вулиць Вінниці, проспект Коцюбинського, прикрашений сучасною світлодіодною ілюмінацією, яку на замовлення «РТМ-Україна» виготовила австрійська компанія «MK ILLIMINATION». Нове освітлення — частина проекту комплексного благоустрою вулиць міста новими рекламними носіями сіті-формату (сіті-лайти, скролли, зупинки транспорту). Проект продовжується на інших вулицях Вінниці у 2014 р.
2014. Завершено черговий етап комплексного благоустрою центральних вулиць Вінниці зупинками міського транспорту. Над пішохідною частиною вулиці Пирогова інстальовано унікальну ілюмінацію з 10 фігур, що повторюють мотиви «Птахи» і «Люди». Ілюмінація створена на основі енергозберігаючих технологій і споживає не більше електроенергії, ніж 2 ліхтаря.
Жовтень 2015. Реалізований пілотний проект благоустрою території в Білій Церкві: 2 зупинки міського транспорту обладнані автоматом для поповнення рахунків і безкоштовним Wi-Fi, інформаційна афішна тумба і архітектурне підсвічування колонади і сходів у сквері на вул. Леваневського.
Грудень 2015. Завершено роботи з благоустрою в Харкові: змонтовано 3 павільйони очікування транспорту на Московському проспекті, 5 павільйонів на вул. Клочківській, 12 інформаційних панелей формату 3х6 м і 22 світлодіодних мотиви «Зірка» на опорах освітлення вздовж Московського проспекту.
Січень 2016. «РТМ-Україна» припинила експлуатацію рекламного формату тролів (1х5 м) в Києві, знявши всі свої рекламні поверхні до 1 лютого 2016. Завершено 12-річний успішний проект. Рішення прийнято у рамках робіт із впорядкування зовнішньої реклами в Києві, що має на меті зменшення її кількості та забезпечення європейських принципів розвитку.
Травень 2017. Соціальна ініціатива. Навесні одеському парку "Меморіал 411-ї батареї" необхідні нові лави. Компанія профінансувала виготовлення лавочок і подарувала їх Одесі

2018-2021

Сучасність. Ера цифрової зовнішньої реклами

Лютий 2018. Дочірня компанія "РТМ Діджитал" вивела на ринок новий продукт: Digital Network Panel. Найперша цифрова рекламна мережа створена в Міжнародному аеропорті "Київ" імені Ігоря Сікорського, де "РТМ-Україна" є єдиною офіційною рекламною компанією. Це 25 сучасних професійних 4K панелей, комп'ютери та мережеве обладнання, які організовано в DNP аеропорту.
Травень 2018. На бульварі Тараса Шевченка в Києві відкрито першу в Україні медіагалерею цифрової зовнішньої реклами. З червня 2018 року DNP Boulevard повністю введений в експлуатацію і транслює нашим клієнтам сучасну українську цифрову рекламу.
Вересень 2018. Нове слово в зовнішній рекламі Києва — Digital City Board (цифровий сітіборд). На вулицях Києва з'явилися цифрові панелі середнього міського формату Digital Outdoor-реклами.
Січень 2019. З початку року "РТМ-Україна" та її дочірня компанія "РТМ Діджитал" поповнили свої київські цифрові мережі новими рекламними конструкціями. Тепер наші цифрові мережі зовнішньої реклами в Києві складаються з 89 цифрових панелей: DNP Бульвар - 32 панелі; DNP KYIV CityBoard_01 - 35 панелей; DNP KYIV CityCenter - 22 панелі.
Березень 2019. "РТМ-Україна" запустила найпершу в Україні мережу цифрової зовнішньої реклами на Київському пасажирському залізничному вокзалі. Ми маємо 7 цифрових панелей, ефективно розташованих на головній точці в Центральному залі, вестибюлі та Південному терміналі.
Вересень 2019. Відкрито новий напрямок діяльності "РТМ-Діджитал" — Digital Events. З цього часу ми надаємо послуги оренди LED-екранів для підтримки ваших заходів у цифровому візуальному форматі. 
Березень-квітень 2020. Протягом весняних місяців, які постраждали від кризи COVID-19, "РТМ-Україна" зробила свою регіональну мережу DNP більшою та сильнішою, додавши до неї нові рекламні носії в деяких нових містах, як-от Івано-Франківськ, Херсон, Харків, Одеса та ін.
Жовтень, 2020. Наразі DNP Regional має повністю сформований рекламний пакет, що забезпечує розміщення цифрової зовнішньої реклами у 17 містах України на 69 рекламних панелях. Перший фасадний цифровий рекламний екран встановлений компанією "РТМ Діджитал" та її партнером у Києві.
Березень 2021. На діджитал-панелях "РТМ Діджитал" з'являється Індекс якості повітря.
Квітень 2021. Ми продовжуємо встановлення цифрових рекламних панелей, переважно великих форматів, нова мережа у Києві отримала назву DNP Maxi.

2022-2023

Воєнний час. Нові виклики для України та українського бізнесу

Лютий 2022. З початком повномасштабної російської агресії проти України компанія розміщує соціально значущі сюжети на цифрових і класичних носіях зовнішньої реклами. Поступово відновлюючи бізнес, ми робимо свій внесок у стабілізацію і розвиток економіки України.
Травень 2023. Колектив "РТМ-Україна" отримав подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Вважаємо це відзнакою усього ринку зовнішньої реклами, який робить посильний вклад у підтримку українського суспільства.

ЗАМОВИТИ РЕКЛАМУ

Зв'яжіться з нами за наведеними нижче контактами або лишіть запит у формі зворотного зв'язку

Адреса

03028, Україна, Київ, вул. Горяна, 2-Б

Робочі години

Понеділок-П'ятниця: 10.00-18.00

Контакти

(044) 490 63 33au.mtr%40mtr

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше.

Can't send form.

Please try again later.