(044) 490 63 33; (096) 690 33 33; au.mtr%40mtr

(044) 490 63 33; (096) 690 33 33; au.mtr%40mtr

Комплексні проєкти благоустрою

Інвестиції "РТМ-Україна" в інфраструктуру міста за право розміщувати рекламу на встановлених конструкціях і вуличних меблях

 • Illustration
  Illustration

  Місто

  Київ

  Рік

  2010

  Локація

  Площа Перемоги

  Об'єкт

  Зупинки транспорту

  Перші українські зупинки міського транспорту європейського зразка. 
  Виготовлені зі сталі зі спеціальним антикорозійним покриттям і одягнені в алюмінієвий профіль, покритий архітектурною порошковою фарбою, особливо стійкою до подряпин та побутових пошкоджень.
  Для бічних і задніх стінок, сіті-лайтів і табло використано загартоване скло. Дах зроблено з особливо міцного скла з матовою плівкою, що створює тінь .

 • Illustration
  Illustration

  Місто

  Одеса

  Рік

  2010-2018

  Локація

  Центральні вулиці

  Проєкт

  Зупинки , лавочки, ліхтарі

  У 2010 р. Група Компаній «РТМ-Україна» успішно завершила 2-річний проект зі встановлення вуличних меблів на центральних вулицях і у скверах Одеси.
  Тут змонтовано нові павільйони для очікування міського транспорту, паркові лави та ліхтарі, сучасні скрол-системи і сіті-лайти.
  Це перший проект комплексного благоустрою міста для «РТМ-Україна» і один із перших проектів у нашій країні зі встановлення вуличних меблів в якості рекламоносія.

 • Illustration
  Illustration

  Місто

  Харків

  Рік

  2012-2015

  Локація

  Центральні вулиці

  Проєкт

  Зупинки транспорту, ілюмінація

  Рішенням виконкому Харківської міськради від 06.03.2012 ТОВ «РТМ-Україна» визнане переможцем конкурсу на розміщення елементів благоустрою.
  Компанія отримала право встановити павільйони очікування міського транспорту на ділянках проспекта Московського, на вулицях Кірова, Кооперативній, Плеханівській, Аерофлотській, Університетській, в провулках Вірменському та Банному, на Рибній площі та площі Повстання.
  26.06.2015 «РТМ-Україна» визнана переможцем конкурсу на розміщення елементів благоустрою по просп. Московському: від Корсиковського шляхопроводу до перетину з вул. Харківських Дивізій.
  «РТМ-Україна» змонтувала у Харкові понад 30 сучасних зупинкових комплексів. 22 світлодіодних мотиви «Зірка» інстальовані на опорах освітлення вздовж Московського проспекта.

 • Illustration
  Illustration

  Місто

  Вінниця

  Рік

  2013-2014

  Локація

  просп. Коцюбинського, вул. Пирогова

  Проєкт

  Зупинки транспорту, ілюмінація

  20.06.2013. Затверджено Договір про реалізацію Проекту комплексного благоустрою території по просп. Коцюбинського між Виконавчим комітетом Вінницької міськради та ТОВ «РТМ-Україна».
  Липень-листопад 2013. Оператор «РТМ-Україна» впорядковує просп. Коцюбинського: встановлені та передані на баланс місту 6 сучасних павільйонів очікування транспорту. Обслуговування зупинок здійснює власний сервіс «РТМ-Україна» у Вінниці.
  Оператором встановлено і передану на баланс місту унікальну ілюмінацію, створену спеціально для Вінниці австрійською компанією «МК ILLUMINATION»: 10 світлових перетяжок над просп. Коцюбинського, 98 окремих елементів на опорах освітлення, 10 дерев прикрашені арт-підсвічуванням. Всі елементи створені з використанням енергозберігаючих технологій.
  16.10.2014. Інвестиційний договір «Про реалізацію проекту комплексного благоустрою вул. Пирогова та вул. Соборної» між виконкомом Вінницької міської ради та ТОВ «РТМ-Україна».
  У 2014 р. «РТМ-Україна» змонтувала і передала на баланс місту 4 зупинки транспорту на вул. Соборній, повністю вільній від реклами як історична частина міста.Родзинка даного етапу проєкту — унікальна ілюмінація над бульварною зоною вул. Пирогова, що складається з 10 об'ємних фігур у двох мотивах — «Люди» і «Птахи».

 • Illustration
  Illustration

  Місто

  Біла Церква

  Рік

  2015

  Локація

  вул. Леваневського

  Проєкт

  Зупинки транспорту, ілюмінація

  Жовтень 2015. Київський сервіс "РТМ-Україна" виконав роботи з благоустрою невеличкого ділянки території на вул. Леваневського. 
  Для зручності пасажирів транспорту встановлені 2 павільйони європейського зразка. Партнери "РТМ-Україна" з Білої Церкви вмонтували в один з них автомат поповнення рахунку та забезпечили постійний вільний Wi-Fi.
  Крім зупинок, до цього проекту увійшли такі елементи, як афішна тумба для приватних оголошено, 1 рекламний носій типу "призма" та архітектурне підсвічування колонади і сходинок до скверу. Усе світло в проектах "РТМ-Україна" — лише з використанням енергозберігаючих технологій. 
  Ілюмінації створені зі світлодіодних шнурів, загальна потужність споживаної енергії, як правило, не більше 0,5 кВ/годину. Для порівняння: лише 1 лампа на опорах освітлення споживає 200-300 Вт/годину.

ЗАМОВИТИ ПРОЄКТ

Зв'яжіться з нами за наведеними нижче контактами або лишіть запит у формі зворотного зв'язку

Адреса

03028, Україна, Київ, вул. Горяна, 2-Б

Робочі години

Понеділок-П'ятниця: 10.00-18.00

Контакти

(044) 490 63 33au.mtr%40mtr

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше.

Can't send form.

Please try again later.