(044) 490 63 33; (096) 690 33 33; au.mtr%40mtr

(044) 490 63 33; (096) 690 33 33; au.mtr%40mtr

Air Quality Index для киян

Air Quality Index для киян

Відстежуйте якість повітря в столиці на цифрових панелях «РТМ Діджитал»

З початку березня 2021 р. на 100 цифрових рекламних носіях у 8 районах Києва відображаються актуальні відомості щодо рівня забруднення повітря — Air Quality Index (AQI) — у кожному районі. Показники у вигляді шкали кольорового «спідометру», кожний колір якого позначає міжнародний стандарт якості повітря, з'являються на знайомій містянам відеосторінці з інформацією про погоду і час.

Цифрові панелі «РТМ Діджитал» встановлені у Голосіївському, Дарницькому, Печерському, Подольському, Солом'янському, Оболонському і Шевченківському районах Києва. Відповідно, носії одного району передають дані лише тієї частини міста, в якій вони розміщені. Завдяки точності таргетування й оперативному, в реальному часі, оновленню контенту, які можливі у Digital Out-of-Home, «РТМ Діджитал» забезпечує трансляцію актуальних параметрів AQI, що їх отримує зі станцій моніторингу якості повітря.

AQI доповнив соціальний контент цифрових панелей «РТМ Діджитал», який містить дані про дату / годину і погоду, а також Traffic Pulse — відомості про тягнучки і затори на ділянках доріг у напрямку руку автотранспорту. Наявність власного соціального контенту — одна з головних переваг цифрової зовнішньої реклами, завдяки чому DOOH в усьому світі є ефективною частиною інформаційного міського середовища.

Індекс якості повітря — Air Quality Index — один із важливих показників, що його використовують уряди й міські адміністрації для інформування громадян щодо безпеки перебування на вулиці. Якщо AQI перевищує допустимі норми, наприклад, внаслідок пожарів чи вибросів в атмосферу небезпечних речовин, це може завдати шкоди, передусім, громадянам, чутливим до якості повітря внаслідок респіраторних чи кардіозахворювань. Тепер кияни можуть легко й доступно відстежити ключовий показник для життя у місті завдяки цифровій зовнішній рекламі «РТМ Діджитал».