(044) 490 63 33; (096) 690 33 33; au.mtr%40mtr

(044) 490 63 33; (096) 690 33 33; au.mtr%40mtr

Зовнішня реклама у міському середовищі

Зовнішня реклама у міському середовищі

З переліку міських вуличних меблів в Україні у містах найбільш запитуваними є зупинки транспорту. На другому місті — святкова ілюмінація вулиць.

У 2015 р. група компаній «РТМ-Україна» інвестувала у капітальний розвиток близько 8 млн грн. Левова частка інвестицій — комплексні проєкти благоустрою, в яких поєднуються рекламні конструкції та вуличні меблі. Два провідних проєкти цього року — благоустрій і зовнішня реклама у Харкові та Білій Церкві.

Дві зупинки міського транспорту у Білій Церкві

Дві зупинки міського транспорту у Білій Церкві

1. Київський сервіс «РТМ-Україна» (ВК «Техногруп») виконав роботи з благоустрою ділянки території у Білій Церкві. Для зручності пасажирів встановлено два зупинкових павільйони європейського зразка. На одній із зупинок наші партнери забезпечили постійний доступ до Wi-Fi.

Благоустрій міської території у Білій Церкві від "РТМ-Україна". Встановлення зупинок транспорту і не тільки

2. Харків: тут змонтовано три павільйони зупинок транспорту на Московському проспекті. У рамках модернизації транспортного господарства міста встановлено п’ять павільйонів на вул. Клочковській. Дванадцять інформаційних панеле формату 3х6 м і 22 світлодіодних мотиви «Зірка» вздовж Московського проспекту доповнюють проєкт благоустрою у Харкові. Усе світло в проєктах ТОВ «РТМ-Україна» — на енергозбережувальних технологіях.

Ілюмінація на Московському проспекті у Харкові

Ілюмінація на Московському проспекті у Харкові

Зупинка міського транспорту у Харкові від

Зупинка міського транспорту у Харкові від "РТМ-Україна"

Таким чином, зовнішня реклама стає гармонійною складовою міського середовища, а рекламні компанії — інвесторами у розвиток міської інфраструктури. Цілком європейський досвід, запроваджуваний «РТМ-Україна» в наших реаліях. Детальніше про комплексні проєкти благоустрою, виконані "РТМ-Україна", ви можете дізнатися з відповідної сторінки сайту