(044) 490 63 33; (096) 690 33 33; au.mtr%40mtr

(044) 490 63 33; (096) 690 33 33; au.mtr%40mtr

Digital Events — новий напрямок у роботі «РТМ Діджитал»

Digital Events — новий напрямок у роботі «РТМ Діджитал»

Цифровий підрозділ Групи Компаній «РТМ-Україна» надає послуги оренди LED-екранів для івентів.

Святковий вечір і концерт для наших партнерів TicketsBox

Святковий вечір і концерт для наших партнерів TicketsBox

Компанія придбала найбільш сучасний комплекс LED-панелей, які швидко монтуються, а також максимальний набір техніки, приладів і комплектуючих, створила професійну команду і у вересні 2019 відкрила новий напрямок своєї діяльності — відеозабезпечення івентів із наданням повного комплексу послуг у цьому сегменті. 

LED-екрани на корпоративні заходи

LED-екрани на корпоративні заходи

«РТМ Діджитал» використовує цифрові панелі з такими характеристиками: pixel pitch — 3,9 мм; pixel per panel — 128х128; refresh rate – 3840 Hz, яскравість — 4000 ніт та рівень контрасту 4000:1. На сьогодні це найновіше та найсучасніше професійне обладнання в Україні з максимально чіткою передачею зображення як для сприйняття оком, так і для відеозйомки. 

Візуальний супровід івентів найвищого рівня

Візуальний супровід івентів найвищого рівня

Мобільні системи, що швидко збираються й розбираються, ми монтуємо у найкоротші терміни на будь-якій локації — Indoor чи Outdoor. Кількість модулів дозволяє нам збирати екрани будь-яких розмірів. Завдяки системі регулювання кута з’єднання, вбудованій у кожний модуль, в «РТМ Діджитал» створюють екрани будь-яких конфігурацій і форм: пласкі (розворот на 180°), опуклі (185°), вгнуті (до 165°), а також світлові колони (90°) та світлову підлогу. Технології та сервіс від «РТМ Діджитал» збагатять та урізноманітнять вітчизняну івент-індустрію. 

Спортивні події за підтримки

Спортивні події за підтримки "РТМ Діджитал"

Першим проектом у напрямку Events стала унікальна для України подія — урочисте відкриття інноваційного заводу-фракціонатору, який не має аналогів у Східній Європі, від Biopharma. Команда професіоналів «РТМ Діджитал» — технічних спеціалістів та віджеїв — забезпечила якісну відеотрансляцію з екрана у 45 кв. м для кількох тисяч костей події з України та Європи. Пройшовши івент такої складності й надвисокого рівня підготовки, в «РТМ Діджитал» готові до втілення будь-яких проектів й творчих ідей замовників.

Концерт на честь відкриття нового заводу корпорації

Концерт на честь відкриття нового заводу корпорації "Біофарма". LED-екрани "РТМ Діджитал"

Докладніше про реалізовані проєкти з оренди LED-екранів та візуального супроводу івентів — на спеціальній сторінці нашого сайту, присвяченому дочірній компанії RTM Digital Events.